Kujawski Off-Road Q4x4 - Regulamin i zasady Forum

Zasady korzystania z forum Kujawskiego Off-Roadu Q4x4

Kujawski Off-Road Q4x4 - Regulamin i zasady Forum

Postautor: admin » 13 lut 2014, 13:25

Kujawski Off-Road Q4x4
Jesteśmy nieformalną grupą, a łączy nas zamiłowanie do szeroko pojętego Off-Roadu. Są między nami zatem miłośnicy pojazdów terenowych, militarnych, quadów oraz motocykli. Nie jesteśmy w żaden sposób zarejestrowani ani nie posiadamy statusu prawnego i nie prowadzimy działalności komercyjnej. Forum Q4x4 (forum.q4x4.pl) jest jedynie miejscem służącym do wymiany poglądów w tematyce off-roadu oraz integracji. Użytkownicy forum mogą przynależeć do różnego rodzaju formalnych czy nieformalnych grup, co nie ma związku z uczestniczeniem w życiu forum.q4x4.pl.

Forum Kujawskiego Off-Roadu Q4x4 – informacje ogólne
Część forum otwarta jest dla wszystkich internautów. Dotyczy to działów: Zasady rejestracji, Regulamin oraz zasady Forum, Powitalnia, Tematy ogólne, Planowane wyprawy, Warsztat, Sprawy różne mniej lub bardziej poważne, Kupię, Sprzedam, Pozostałe. Niezarejestrowani internauci mają tylko możliwość przeglądania wybranych działów, bez możliwości edycji czy tworzenia nowych wpisów. Więcej uprawnień posiadają użytkownicy zarejestrowani.

Rejestracja
Aby mieć możliwość wyświetlania dodatkowych działów oraz dokonywania wpisów w poszczególnych tematach, czy tworzenia tematów dyskusji, należy przejść proces rejestracji. W tym celu należy wypełnić formularz rejestracyjny. Potwierdzenie rejestracji przesłane zostanie drogą mailową.

Pamiętaj! Nowy użytkownik, który uzyska dostęp do forum.q4x4.pl jest zobowiązany do napisania kilku słów o sobie w dziale „Powitalnia”, oraz do uzupełnienia danych w swoim profilu. Brak jakichkolwiek działań w tej kwestii w ciągu 10 dni spowoduje wyłącznie dostępu do forum.

Wszelkie pytania dot. rejestracji, prosimy kierować na adres: mkowalczykq4@gmail.com

Ogólne zasady korzystania z forum
Informujemy, że każdy z zarejestrowanych użytkowników forum, może dokonywać wpisów w wybranych działach zgodnie z zasadami funkcjonowania forum, oraz z polskim prawem. Administratorzy i moderatorzy serwisu mają prawo do przeniesienia wpisów do innych działów. Administratorzy i moderatorzy mogą usunąć dany wpis jeśli narusza on zasady funkcjonowania forum, są obraźliwe, zawierają treści reklamowe, mają charakter spamu lub naruszają przepisy polskiego prawa. Administratorzy i moderatorzy forum mogą blokować lub usuwać użytkowników, którzy w rażący sposób złamali zasady forum. Ewentualna odpowiedzialność prawna za publikowane treści spoczywa na autorze wpisu.

Pamiętaj:
- piszemy na temat, nie zaśmiecamy
- wpisy dokonujemy zgodnie z opisami pod działami
- nie używamy wulgaryzmów
- nie obrażamy oraz nie piszemy treści, które mogą być dla innego krzywdzące
(również wobec niezarejestrowanych użytkowników)
- nie prowadzimy działań reklamowych
- nie łamiemy praw autorskich
- nie łamiemy prawa


Polityka prywatności
Podawane w trakcie rejestracji dane nie będą udostępniane innym osobom i mogą być wykorzystywane tylko i wyłącznie przez Administratorów do kontaktu z użytkownikiem w uzasadnionych przypadkach. Każdy użytkownik może w każdej chwili zgłosić chęć usunięcia konta, drogą mailową.

Administratorzy serwisu mogą na wniosek organów ścigania udostępnić informacje dotyczące użytkowników, w przypadku oficjalnego zgłoszenia.

Regulamin oraz zasady Forum, po ewentualnych modyfikacjach będą niezwłocznie publikowane.
admin
Administrator
 
Posty: 5
Rejestracja: 13 lut 2014, 9:42

Wróć do Regulamin oraz zasady Forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron